🧐 Цікаво, але факт: першу каву в Україну завезли ще у XVI столітті.
З того часу ми пережили десятки імперій, криз і мод, але любов до кави тільки зростає.
Так, наш клімат не підходить для кавових плантацій, але українці давно зробили каву частиною свого ДНК - замість вирощувати, ми навчились робити її найсмачнішою.
Хочемо Вам порадити ось такі дріпи гостомельського виробника Мінеллі. Ми приємно здивовані якістю. Вони взяли японську технологію крапельного заварювання і зробили з цього дуже класний формат кави,яку зручно брати з собою.
Пам'ятаєте, ще 2-3 роки тому натрапляли на новини про їх побомблені склади через окупацію.(Гостомель був під окупацією і виробництво значно постраждало)
Це крутий приклад того як бізнес по при війну і мʼяко кажучи несприятливі умови зміг відновитись і масштабуватись.
Приємно підтримувати своїх. Якщо натрапите - спробуйте

