TGArchive
·1 хв читання · 131 слово·👁 33.2K49

🧐 Цікаво, але факт: першу каву в Україну завезли ще у XVI столітті.

З того часу ми пережили десятки імперій, криз і мод, але любов до кави тільки зростає.

Так, наш клімат не підходить для кавових плантацій, але українці давно зробили каву частиною свого ДНК - замість вирощувати, ми навчились робити її найсмачнішою.

Хочемо Вам порадити ось такі дріпи гостомельського виробника Мінеллі. Ми приємно здивовані якістю. Вони взяли японську технологію крапельного заварювання і зробили з цього дуже класний формат кави,яку зручно брати з собою.

Пам'ятаєте, ще 2-3 роки тому натрапляли на новини про їх побомблені склади через окупацію.(Гостомель був під окупацією і виробництво значно постраждало)

Це крутий приклад того як бізнес по при війну і мʼяко кажучи несприятливі умови зміг відновитись і масштабуватись.

Приємно підтримувати своїх. Якщо натрапите - спробуйте

#реклама

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу