TGArchive
·1 хв читання · 111 слів·👁 32.6K151💬 35

Трамп: Думаю, путін мав виграти війну за тиждень

І якби я не дав протитанкові ракети, "Джавеліни", і вони б не застрягли в багнюці, то вони б дуже швидко були в Києві.

Знаєте, у війні теж багато залежить від удачі, розумієте?

Погода вигравала війни, і холод, і спека, і всі речі, що відбуваються на війні.

Але це був дуже цікавий момент, коли танки почали рухатися, і якийсь геніальний генерал сказав: "Давайте підемо через багнюку, замість того, щоб їхати по шосе".

Отже, вони, їм трохи пощастило, але знаєте, де їм дійсно пощастило?

Я дав "Джавеліни", це дав не Обама, він дав їм простирадла.

Останній Капіталіст | MonoBase | Twitter | Instagram | FB

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу