TGArchive
·1 хв читання · 147 слів·👁 36.2K465💬 255

Зеленський анонсував програму "УЗ-3000", де кожен українець отримає 3000 кілометрів безкоштовних поїздок Укрзалізницею

Звучить красиво, але по суті — це не підтримка, а чергова роздача з порожньої кишені. За чий рахунок ця програма поки не зрозуміло.

Проблема в тому, що безкоштовні поїздки для всіх — це не соціальна політика, а чистий популізм. Укрзалізниця вже працює в умовах фінансового тиску: частина рухомого складу зношена, активне нарощування пасажиропотоку без додаткових інвестицій прискорить деградацію інфраструктури й парку вагонів.

А попереду зимові свята — період максимального навантаження на залізницю. І замість підготовки системи до пікових перевезень, держава додає ще одну "підтримку" зношеній інфраструктурі, яка під постійними обстрілами русні

І найголовніше: під час війни кожна гривня має працювати на оборону, а держава шукає способи роздати обмежені ресурси всім. Тому від загального популізму треба рухатися до адресних субсидій і підтримки тих, хто справді потребує допомоги

Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу