TGArchive
·1 хв читання · 68 слів·👁 31.9K50💬 118
Репост з:@valentynkrasnoporov@ostanniycapitalist

Уряд дозволив державі кидати капіталістів про шлагбаум

Про шлагбаум

Взагалі, уряд дозволив державі кидати капіталістів. А люди не васіхітілісь сосіаілзму.

Суть то в чому, була прийнята постанова, яка не дозволяла забирати в борги у критично важливих енергетичних підприємствах. Смотрящі за енергоатомом це і використовували. Підрядники робили роботу і аби повернути гроші відсоток відстьогували. В такі умови ставили бізнес.

Як ж так, мав бути сосіалізм. А виявилась чиновницька клептократія.

Ніколи такого не було, і ось знов.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу