·1 хв читання · 68 слів·👁 31.9K↗ 50💬 118
Уряд дозволив державі кидати капіталістів про шлагбаум
Про шлагбаум
Взагалі, уряд дозволив державі кидати капіталістів. А люди не васіхітілісь сосіаілзму.
Суть то в чому, була прийнята постанова, яка не дозволяла забирати в борги у критично важливих енергетичних підприємствах. Смотрящі за енергоатомом це і використовували. Підрядники робили роботу і аби повернути гроші відсоток відстьогували. В такі умови ставили бізнес.
Як ж так, мав бути сосіалізм. А виявилась чиновницька клептократія.
Ніколи такого не було, і ось знов.