Мзс польщі сікорський звинуватив президента навроцького у підготовці polexit
МЗС Польщі Сікорський розкритикував та звинуватив президента Польщі Навроцького в підготовці "психологічного і політичного" ґрунту для виходу з ЄС – для PolExit
Пане президенте, ви маєте право на особисту думку. Звісно, ЄС, як і будь-яка людська істота, не є ідеальним. Його можна критикувати, але критика, як ми знаємо з життя, буває двох видів. Та, що прагне покращити об'єкт критики, і та, що прагне дискредитувати й знищити його.
Закликаю до першого виду, навіть до пропонування рішень, але натякаючи, що євроінтеграція – змова проти Польщі, ви не допомагаєте ні ЄС, ні Польщі.
Ви готуєте психологічний і політичний ґрунт для виходу з ЄС – для PolExit. Якщо ви хочете цього з якихось відомих вам причин, скажіть це прямо, а не вигадуйте "загрози суверенітету"...
Якщо ви справді патріоти, то замість гри на страхах людей, подумайте про наслідки своїх слів. Поляки не хочуть таких неминучих наслідків виходу з Європейського Союзу.
А наш уряд не допустить PolExit.
