TGArchive
·1 хв читання · 90 слів·👁 37.5K181💬 77

Келлог залишить посаду спецпредставника США щодо України — джерела Reuters

Кіт Келлог планує піти з адміністрації Дональда Трампа в січні і це означає втрату одного з головних прихильників України у Вашингтоні.

Він пояснює свій відхід завершенням 360-денного терміну, після якого посада спецпредставника потребує затвердження в Сенаті і що в адміністрації не визнають: "мирні переговори гальмує росія, а не Україна"

Його рішення стало неприємною новиною для Києва, адже європейські дипломати вважали Келлога одним із небагатьох, хто послідовно відстоював українську позицію в адміністрації Трампа.

Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу