·1 хв читання · 101 слово·👁 34.6K↗ 81💬 28
Трамп: У мене була дуже хороша розмова з путіним
У нас було багато людей на лінії – з нашого боку, з його боку. Ми говорили про Україну, це просто нескінченна боротьба.
І коли, дивіться, між путіним і президентом Зеленським величезна ненависть, вони ніяк не можуть домовитися.
Але я думаю, це був позитивний дзвінок з цього приводу.
І тоді ми, звісно, говорили про Близький Схід. І він хоче бути корисним.
Я сказав: "Ви могли б бути кориснішими, завершивши війну Україна-росія. Це було б корисніше".
Але ми добре поговорили, і він хоче бути дуже конструктивним.
