TGArchive
·1 хв читання · 101 слово·👁 34.6K81💬 28

Трамп: У мене була дуже хороша розмова з путіним

У нас було багато людей на лінії – з нашого боку, з його боку. Ми говорили про Україну, це просто нескінченна боротьба.

І коли, дивіться, між путіним і президентом Зеленським величезна ненависть, вони ніяк не можуть домовитися.

Але я думаю, це був позитивний дзвінок з цього приводу.

І тоді ми, звісно, говорили про Близький Схід. І він хоче бути корисним.

Я сказав: "Ви могли б бути кориснішими, завершивши війну Україна-росія. Це було б корисніше".

Але ми добре поговорили, і він хоче бути дуже конструктивним.

Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу