TGArchive
·1 хв читання · 191 слово·👁 42.4K156💬 33

Ведуча NBC News: Чому Сполучені Штати винагороджують росію?

Мінфін США цього тижня тимчасово зняв санкції з російської нафти на фоні повідомлень про те, що росія надає Ірану розвіддані для нанесення ударів по об'єктах США в регіоні.

Кріс Райт (Міністр енергетики США): Це не винагорода для росії. Я розумію, що це можна так сприйняти.

Ведуча: Як інакше це можна сприйняти? Але, пане міністре, як інакше це можна сприйняти, якщо США знімають санкції з росії?

Райт: Тому що нафта, з якої ми знімаємо санкції, вже у морі в очікуванні розвантаження в китайському порту. Але вона чекатиме там шість-вісім тижнів.

Тому замість того, щоб дозволити цій нафті простоювати, ми сказали індійцям, а потім і іншим країнам Азії: купуйте цю нафту, доставляйте її у свій порт зараз і підтримуйте роботу своїх нафтопереробних заводів (і чим це відрізняється від зняття санкцій і фінансування рф?).

Ця нафта вже була експортована, вона вже мала бути продана (насправді вона постійно накопичувалась в морі, бо її було важко продати).

Ми просто змінюємо пункт призначення, де вона буде продана.

І цим ми трохи стримуємо ціни на нафту та допомагаємо нашим союзникам в Азії.

Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу