TGArchive
·1 хв читання · 119 слів·👁 36.1K254💬 79

Трамп про Ормузьку протоку:

Я вимагаю, щоб ці країни прийшли і захистили свою власну територію, тому що це їхня територія.

Це ж місце, звідки вони отримують свою енергію і вони повинні прийти і вони повинні допомогти нам її захистити.

Можна стверджувати, що, можливо, ви взагалі не повинні там бути, тому що нам це не потрібно. У нас багато нафти.

Ми – виробник номер один в усьому світі, вдвічі, навіть більше ніж вдвічі, ніж у саудів, тепер, я думаю, що це набагато вище.

Але ми це робимо, це майже так, ніби ми робимо це за звичкою. Але ми також робимо це заради деяких дуже добрих союзників, яких ми маємо на Близькому Сході.

Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу