TGArchive
·1 хв читання · 74 слова·👁 28.7K113💬 71

Макрон: Ми не є стороною конфлікту

Франція ніколи не братиме участі в операціях з відкриття або звільнення Ормузької протоки в нинішніх умовах.

Однак ми переконані, що як тільки ситуація стане спокійнішою, цей термін досить широкий, тобто як тільки основна фаза бомбардувань мине, ми разом з іншими державами будемо готові взяти на себе відповідальність за систему супроводу.

Вчора Трамп заявив, що впевнений, що Франція допоможе розблокувати протоку

Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу