·1 хв читання · 127 слів·👁 32.9K↗ 143💬 53
Трамп пару днів тому про гроші для Ірану:
Якби я не розірвав ту ядерну угоду з Іраном... Це була одна з найгірших угод, які коли-небудь укладав Барак Хусейн Обама.
Пам’ятаєте, як вони відправляли в Іран "Боїнги-757", вщент забиті готівкою? Сотні мільйонів доларів!
Ви б на це подивилися... Це було щось неймовірне. Люди про таке швидко забувають. Хтось із вас ще пам’ятає?
Саме так, сотні мільйонів готівкою у 757-му "Боїнгу". Здається, їх було навіть два. Там просто повикидали всі сидіння, щоб напхати літаки грошима.
Грошей було стільки, що в жодному банку Вірджинії, Меріленда чи округу Колумбія не залишилося ні цента.
Вони вигребли звідти все до останнього, завантажили й відправили в Іран – фактично як викуп.
З Трампом такого точно не буде.


