·1 хв читання · 99 слів·👁 31.8K↗ 12
Напередодні Великодня
Школа Останнього Капіталіста зібрала свій «кошик».
Тільки без паски, а зі знижками до -50%🐣
Всередині те, чого зазвичай не вистачає: розуміння, як працюють гроші.
Було б зручно, якби навесні фінанси ставали зрозумілішими самі по собі. Але так не працює🤔
Багато людей відкладають це не через відсутність грошей. А через відчуття, що «ще не час» або «треба розібратись краще».
І в цьому є пастка:
поки немає системи, розібратись самостійно майже неможливо.
Тому, якщо ти зараз у точці, де хочеш розібратись зі своїми грошима, це хороший момент почати.
🧺 Пропозиція триватиме до 31 березня.
👉🏻Деталі та реєстрація
👉🏻Менеджер @ostkapschool1
