TGArchive
·1 хв читання · 140 слів·👁 38.2K871💬 417

"У них немає якогось технологічного прориву", — глава Rheinmetall про українські дрони

Генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер скептично висловився про ефективність українських безпілотників, попри їх активне застосування на фронті.

"Це як гратися з Lego", заявив Паппергер, коментуючи використання дронів Україною проти бронетехніки.

Він також поставив під сумнів рівень інновацій:
У чому інновація України? Вони не мають якогось технологічного прориву. Вони роблять інновації зі своїми малими дронами і кажуть: "Вау!" І це чудово. Ну і що? Але це не технології рівня Lockheed Martin, General Dynamics чи Rheinmetall

Окремо Паппергер зневажливо описав виробництво українських дронів:
Це українські домогосподарки. У них є 3D-принтери на кухні, і вони виробляють деталі для дронів. Це не інновація

Водночас він висловив сумнів, що українські компанії зможуть вийти на ринок НАТО:
Вони не пройдуть через бюрократію альянсу. Їм потрібна сертифікація НАТО

Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу