TGArchive
·1 хв читання · 140 слів·👁 43.8K663💬 121

Трамп оголосив про початок повної морської блокади Ормузької протоки через провал переговорів

Трамп: ВМС США, найкращі у світі, розпочинають процес БЛОКУВАННЯ всіх без винятку суден, що намагаються увійти в Ормузьку протоку або вийти з неї

Колись ми перейдемо до принципу "ВСІМ ДОЗВОЛЕНО ВХОДИТИ, ВСІМ ДОЗВОЛЕНО ВИХОДИТИ", але Іран не дозволяє цьому статися, просто заявляючи: "Там десь може бути міна", про яку, крім них, ніхто не знає

ЦЕ СВІТОВИЙ ШАНТАЖ, і лідери країн, особливо Сполучених Штатів Америки, ніколи не піддадуться шантажу

Я також наказав нашому флоту шукати та перехоплювати в міжнародних водах кожне судно, яке сплатило мито Ірану

Ніхто, хто платить незаконне мито, не матиме безпечного проходу у відкритому морі

Ми також почнемо знищувати міни, встановлені іранцями в протоці

Будь-який іранець, який відкриє вогонь по нас або по мирних суднах, БУДЕ ВІДПРАВЛЕНИЙ ДО ПЕКЛА!

Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу