Трамп оголосив про початок повної морської блокади Ормузької протоки через провал переговорів
Трамп: ВМС США, найкращі у світі, розпочинають процес БЛОКУВАННЯ всіх без винятку суден, що намагаються увійти в Ормузьку протоку або вийти з неї
Колись ми перейдемо до принципу "ВСІМ ДОЗВОЛЕНО ВХОДИТИ, ВСІМ ДОЗВОЛЕНО ВИХОДИТИ", але Іран не дозволяє цьому статися, просто заявляючи: "Там десь може бути міна", про яку, крім них, ніхто не знає
ЦЕ СВІТОВИЙ ШАНТАЖ, і лідери країн, особливо Сполучених Штатів Америки, ніколи не піддадуться шантажу
Я також наказав нашому флоту шукати та перехоплювати в міжнародних водах кожне судно, яке сплатило мито Ірану
Ніхто, хто платить незаконне мито, не матиме безпечного проходу у відкритому морі
Ми також почнемо знищувати міни, встановлені іранцями в протоці
Будь-який іранець, який відкриє вогонь по нас або по мирних суднах, БУДЕ ВІДПРАВЛЕНИЙ ДО ПЕКЛА!


