·1 хв читання · 62 слова·👁 35.5K↗ 49💬 62
Уявіть як росіянин очолив б світову інституцію і витримав тиск проти власної кра
А уявіть собі русака б якогось, який б очолив інституцію світового рівня і був би таким базованим в своїх поглядах, йдучи проти президента країни свого походження. Не уявляється...
Америка в кризі, помиляється, але багато американців тримають рівень. Це і каже про те, що Америка не пропаща. А русня - це кіріл з освяченням загарбницької війни.