TGArchive
·1 хв читання · 62 слова·👁 35.5K49💬 62

Уявіть як росіянин очолив б світову інституцію і витримав тиск проти власної кра

А уявіть собі русака б якогось, який б очолив інституцію світового рівня і був би таким базованим в своїх поглядах, йдучи проти президента країни свого походження. Не уявляється...

Америка в кризі, помиляється, але багато американців тримають рівень. Це і каже про те, що Америка не пропаща. А русня - це кіріл з освяченням загарбницької війни.

Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу