TGArchive
·1 хв читання · 146 слів·👁 27.1K74💬 23

Репортер: Чи запросили путіна на G20 у Маямі?

Трамп: Ні, але якби він приїхав, це, мабуть, було б дуже корисно

Знаєте, я вже давно казав, коли вони перетворили G8 на G7, вони вигнали росію ще до мене. Це був Обама і... певний прем’єр-міністр з місця під назвою Канада, Трюдо

І я сказав, що це дурна затія. І я мав рацію. Знаєте, я їздив на ці зустрічі G7, і близько 90% часу на засіданнях говорили про росію та про те, що там відбувається

І я питав: "Навіщо ви їх вигнали?". Знаєте, якби їх не вигнали, все було б набагато краще, на мою думку. Мала бути G8. Але коли вони вигнали путіна, він був дуже цим ображений

Знаєте, справедливо, але він був дуже ображений. Наважуся сказати, що у вас, мабуть, не було б цих проблем, якби ви його не вигнали. Гаразд?

Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу