·1 хв читання · 146 слів·👁 27.1K↗ 74💬 23
Репортер: Чи запросили путіна на G20 у Маямі?
Трамп: Ні, але якби він приїхав, це, мабуть, було б дуже корисно
Знаєте, я вже давно казав, коли вони перетворили G8 на G7, вони вигнали росію ще до мене. Це був Обама і... певний прем’єр-міністр з місця під назвою Канада, Трюдо
І я сказав, що це дурна затія. І я мав рацію. Знаєте, я їздив на ці зустрічі G7, і близько 90% часу на засіданнях говорили про росію та про те, що там відбувається
І я питав: "Навіщо ви їх вигнали?". Знаєте, якби їх не вигнали, все було б набагато краще, на мою думку. Мала бути G8. Але коли вони вигнали путіна, він був дуже цим ображений
Знаєте, справедливо, але він був дуже ображений. Наважуся сказати, що у вас, мабуть, не було б цих проблем, якби ви його не вигнали. Гаразд?
