·1 хв читання · 98 слів·👁 28.4K↗ 28💬 11
Тут 2 варіанти, або Іран буде підпалювати судна і нічого не вийде. А шанс значний, адже Ормуз - вузька ділянка.
Або у американців вийде збільшити трафік, чим зроблять обложну позицію Ірану абсолютно безсенсовною.
Треба віддати належне, у Вашингтоні намагаються креативити з пату. Якщо вийде, це буде чудово для нас всіх. Адже заморожування конфлікту із блокуванням протоки - вигідне в першу чергу нашим ворогам. Які ще нещодавно не могли звести бюджет нормально.
Шансів на успіх нової ідеї небагато. Адже як тільки підпалять хоч один корабель в "безпечному" коридорі. Ідея почне сипатися.
Спостерігаємо.

