TGArchive
·1 хв читання · 98 слів·👁 28.4K28💬 11

Тут 2 варіанти, або Іран буде підпалювати судна і нічого не вийде. А шанс значний, адже Ормуз - вузька ділянка.

Або у американців вийде збільшити трафік, чим зроблять обложну позицію Ірану абсолютно безсенсовною.

Треба віддати належне, у Вашингтоні намагаються креативити з пату. Якщо вийде, це буде чудово для нас всіх. Адже заморожування конфлікту із блокуванням протоки - вигідне в першу чергу нашим ворогам. Які ще нещодавно не могли звести бюджет нормально.

Шансів на успіх нової ідеї небагато. Адже як тільки підпалять хоч один корабель в "безпечному" коридорі. Ідея почне сипатися.

Спостерігаємо.

Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу