TGArchive
·1 хв читання · 64 слова·👁 23.6K27
Репост з:@uaburzhua2@ostanniycapitalist

капітали і інституції є у Заходу. Чому нам треба вчитися постійно і чому нам треба співпрацювати. Аби таке було і у нас.

І це у нас не означає ми єдині спроможні. А це означає що ми визнаємо що без вас у нас мало що вийде. Але і без нас у вас вийде куди гірше. Це і є та важлива формула до якої варто рухатися

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу