Tramp namahayetsia zaochohyty ahresora dlya rozv yazannya viyny
💬 🇺🇸Схоже, Трамп наполегливо працює над заохоченням потенційного агресора, щоб була розв’язана ще одна смертоносна війна, яку він буде «успішно» завершувати.
І при цьому щоденно казати: «війна б не починалась, якби я був ... і Байден не віддав 350 млрд», а хвилиночку... Це інший кейс. Секунда. Зміна платівки: «війна б не починалась, якби Тайвань віддав нам одразу всю галузь чипів, бо чого це вони заробляють, і Байден би не віддав 100500 млрд Тайваню».
Геній геополітики власною поведінкою реально провокує вторгнення Китаю на Тайвань та ще й хизується цим.
Насправді робиться це цілком з прагматичних цілей:
➡️1. На фоні створення невизначеності та небезпеки реально переманювати виробників високотехнологічних продуктів з Тайваню у США.
➡️ 2. Можливо підірвати авторитет Пекіна та послабити його, подібно до Кремля, якщо той зав’язне під час силової спроби захопити Тайвань.
Фактично сучасна політика Білого дому та США — це просто рекет, хабарництво та змови.
Більш «аналітично та культурно» про поїздку Трампа в Китай — буде завтра на каналі.
P.S. На жаль, у цьому фрагменті, де сенатор ставить просте й очевидне питання кандидатові на посаду федерального судді, відображається весь жах того, що сталося зі США. Факела свободи там точно більше немає. Джерело відео.