TGArchive
·1 хв читання · 21 слово·👁 32.3K12
Репост з:@yb_ua@shrikenews

Хто має настрій на донат - закиньте хлопцям з 3 Штурмової на пікапи.

Бо війна триває.

Донат сюди.

Збирає Богдан Тищенко.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу