Безуглу критикували залужного що він не виїжджав з києва
Serg Marco: Спілкування з Марʼяною Безуглой.
Пам'ятаєте, ви критикували Залужного, що він з Києва не виїзжає?
Бо в нього був стиль керування - делегувати задачі. Залужний зустрів війну з втратою керування. Тому йому приходилось виходити на людей які брали керування в свої руки в тих складних умовах, та давали результат, і підтримувати їх. З початку війни делегування стало його стилем. Ніт, не всі рішення були правильні та ефективні. Але загальний стиль був єдиним можливим в ті часи, бо координація військами була частково втрачена.
Сирський же людина, яка все тримає в своїх руках. Це теж такий стиль керування. В Муженка доречі був такий же. І це теж зрозуміло, бо при тих задачах що він виконував (Харьківська операція, Бахмут і т.д) йому потрібно було чітко розуміти які сили та засоби під його підпорядкуванням. Цей стиль він переніс і на посаду главкома.
Оба стиля мають свої переваги та недоліки. Але якщо людина дійшла до посади главкома, значить він саме в цьому доволі ефективний. Питання в тому що любий стиль має свої плюси та мінуси. Мабуть і ви вже зрозуміли, які.
Так ось.
Ви людина з можливостями, яких я ніколи не мав. Але періодично, вступаючи в конфронтацію в фейсбуці, я завжди думав, які будуть наслідки. Якщо це конфронтація з людиною- то пофіг. Якщо з ситуацією - то що мій пост та моя інформація дасть цій ситуації. Чи не погіршить це стан справ.
Бо іноді ситуація більше за мене, за блогера-волонтера. І іноді я мовчав, або старався вирішити щось втиху. В деяких випадках публікація інформації про проблему - це було крайнє рішення, бо по іншому ніяк.
Ви можете деякі моменти вирішувати втиху, без викладення сюди. У вас є ці можливості.
Тому це просто прохання, фільтрувати деякі речі. Бо можливо колись, ви як і я, зрозумієте що якби повернути час назад, ви б вже зробили по іншому.
Ну і по ротаціям. Я дуже хочу щоб мою 59 бригаду, мою другу сімʼю після 503 ОБМП вивели на ротацію. Тому що є зараз концепція нової, дронно-штурмової бригади, це реформа сьогодення, яка дуже важлива. І перший проект такої бригади розроблен якраз під 59 ОМБР. У командування є два варіанти, або ротувати 59 омбр, та застосувати ії досвід використання дронів та утримання позицій за допомоги беспілотних систем у майбутньому, на перспективу всім ЗСУ, або сточити цю бригаду під нуль на Донецькому напрямку до того стану, коли реформувати буде нема чого. Я б хотів щоб це був перший варіант.
Тому я б хотів попросити щоб ви тверезо дивилися на ротаційну ситуацію підрозділів та... можливо допомогли 59 стати сильнішою після ії реформування, не допустивши щоб вона поповнила список небоєздатних бригад, які вивели вже після прориву фронту.
Якщо будуть питання - я відповім, лише б це допомогло збройним силам. Але деякі речі, все ж, давайте не виносити у фб. Або виносити в крайному випадку.
Дякую за розуміння.
Дата. Підпис.
