TGArchive
·1 хв читання · 116 слів·👁 37.2K117
Репост з:@svoboda_radio@shrikenews

🗣 У МЗС заперечили, що Андрій Сибіга обговорював із західними політиками компроміси, на які готова піти Україна.

«Я був присутній на кожній зустрічі міністра закордонних справ Сибіги в Нью-Йорку, і на жодній з них не було пропозицій, обговорень чи навіть натяків на жодні територіальні компроміси», - заявив речник МЗС Георгій Тихий.

Financial Times із посиланням на кількох європейських дипломатів, які були на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, писало так: «новий міністр закордонних справ України Андрій Сибіга використав приватні зустрічі із західними колегами під час своєї першої поїздки до США на цій посаді, щоб обговорити потенційні компромісні рішення і висловив більш прагматичний тон щодо можливості переговорів про обмін території на безпеку, ніж його попередник».

❤️ Радіо Свобода. Підписуйтесь

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу