TGArchive
·1 хв читання · 107 слів·👁 33.7K35
Репост з:@herman_smetanin_msp@shrikenews

🇺🇦 Під час засідання Уряду підтримали проєкт Держбюджету на 2025 рік.

На виробництво озброєння й військової техніки загалом виділили понад 55 мільярдів гривень. Це більше, ніж було виділено на цей рік:

- 54,55 млрд. Ці кошти підуть на розвиток виробництва, розробку та впровадження нових технологій, нарощення виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення. Це більше, ніж було виділено на 2024 рік — близлко 51 млрд.

- 500 млн виділено на програму доступних кредитів для оборонних підприємств. Ця програма була створена цього року, і дає можливість виробникам брати кредити під 5% річних. Решту відсотків покриватиме держбюджет.

Дякую Уряду за підтримку виробників ОПК. Попереду — голосування у Верховній раді.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу