TGArchive
·2 хв читання · 304 слова·👁 38.0K1.0K💬 256
Репост з:@in_factum@shrikenews

Michael McFaul, посол США в Росії (2012-2014)

✅ Зеленський багато разів дякував Трампу, Конгресу та американському народу. Але давайте будемо відвертими: коли Трамп і Венс сказали, що ВОНИ намагаються допомогти Україні прямо зараз, і їм потрібно подякувати за роботу особисто, є підстави замислитися.

✅ Команда Трампа сказала Україні, що вона має віддати свою території Росії. Зеленський має подякувати їм за це?

✅ Команда Трампа заявила, що якщо в Україні буде міжнародний миротворчий контингент, американські солдати не братимуть у ньому участі. Зеленський має їм за це подякувати?

✅ Трамп сказав Україні, що вони не можуть вступити в НАТО. Зеленський має подякувати їм за це?

✅ Команда Трампа заявила, що планує скоротити кількість американських солдатів, дислокованих в Європі. Це величезний подарунок Путіну. Зеленський має подякувати їм за це?

✅ Зеленському сказали, що Україна має провести нові президентські вибори до початку переговорів про припинення війни. Зеленський має подякувати їм за це?

✅ Відносини між США та Росією були формально перезавантажені без жодних попередніх умов під час зустрічі держсекретаря Рубіо та міністра закордонних справ Лаврова в Саудівській Аравії.

✅ Представники Трампа розглядають послаблення санкцій для Росії.

✅ Трамп не проти, щоб Росія знову приєдналася до G7.

✅ Сполучені Штати проголосували "проти" резолюції ООН, яка засуджує вторгнення Росії в Україну. Цим самим Трамп розійшовся з американськими демократичними союзниками і став на бік Росії, Білорусі, Північної Кореї та інших диктаторських режимів. Зеленський повинен подякувати їм за це?

✅ За ту допомогу, за яку Венс вимагав від Зеленського подякувати йому, Венс голосував проти. Республіканська партія затримала її на 6 місяців. Трамп сказав, що "дурний" Байден дав її.

✅ Тож за що саме Зеленський має дякувати Трампу/Венсу? Конгрес - так. Американським платникам податків - так. Але Трамп поки що нічого не зробив для України. Все, що робить команда Трампа, - це робить подарунки Путіну. Саме від російського диктатора вони мають вимагати подяки.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу