TGArchive
·1 хв читання · 170 слів·👁 44.0K379💬 39

Serg Marco про ситуацію на Покровському напрямку

Трамп:
- Російська армія наступає, у ЗСУ все погано, треба це зупиняти!

ОУВ/ОТУ підрозділам на Покровському напрямку:
- Чому у вас падає кількість знищених цілей та особового складу? Працюйте краще!

Підрозділи:
- Вибачте, ми не вміємо знищувати ворога, якщо він відсутній.

Знизу це виглядає простіше.

Пілот 59 бригади (я) звонить "сусіду" Івану Костенко з 38 бригади, яка стоїть під Мирноградом:
- Чувак, в нас пі@ори закінчуються!

Костенко:
- Такаж херня.

Це не означає, що штурмів немає. Але кількість та якість особового складу, що на нас кидають, сильно деградувала.

Десь може і бути якийсь успішний штурм, що посадку забрали, бо пілоти прохлопали, FPV не долетіли, бо були невідповідної якості, а піхота в таких умовах вирішила краще відступити, і тепер вже котрий день на цій позиції росіян закопують в наші колишні окопи "Баба-яга" з ТМ-ками. Обстріли населених пунктів тільки підсилились.

Але тенденція така, що скоріш за все є пауза між сьогоденням та перекиданням на наш напрям сил з Курського напрямку.

Треба цей час реалізувати ефективно.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу