·1 хв читання · 58 слів·👁 40.1K↗ 182💬 47
🇺🇸🇭🇺 США зняли санкції, пов’язані з розбудовою АЕС «Пакш» в Угорщині. Будівництво проводить російський «Росатом».
Про це заявив глава угорського МЗС Петер Сіярто, його цитує Híradó. Міністр наголосив, що свого часу адміністрація Байдена ухвалила рішення, яким «прагнула зробити неможливим довгострокове безпечне енергопостачання Угорщини».
Однак зараз у Білому домі перебуває «президент, який вважає Угорщину другом»


