TGArchive
·1 хв читання · 109 слів·👁 44.5K232💬 77

Украина выходит из Оттавской конвенции про запрет противопехотных мин.

Зеленский ввел в действие решение РНБО, еще должна голоснуть Рада, но там проблем не будет.

И процитирую Юрия Гудыменко:

У листопаді 2016 року Павлоградський хімзавод відзвітував про знищення 1 000 000 протипіхотних мін ПФМ-1 і ПФМ-1С з армійських складів. Міна ПФМ-1 більше відома на фронті як «Лєпєсток», імовірно ви знаєте її під цією назвою.

У вересні 2018 року ПХЗ відзвітував про знищення другого мільйона «лєпєстків».

У 2020 році – знищили третій мільйон мін.

У 2022 році почалася повномасштабна війна.

пс На всякий случай - эта Конвенция не мешала нам использовать противопехотные мины после февраля 2022 (было бы глупо ей следовать).

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу