TGArchive
·2 хв читання · 213 слів·👁 41.4K126💬 16
Репост з:@babel@shrikenews

🇺🇸 США провели розмову з росіянами щодо припинення війни в Україні — прогресу не побачили.

Про це заявив держсекретар США Рубіо в ефірі Fox Radio.

«Ми продовжуємо взаємодію з російською стороною — буквально цього тижня, у понеділок чи вівторок, ми мали повноцінну розмову з ними. Не з Путіним, але з деякими з його ключових людей — у надії досягти якогось порозуміння щодо подальшого шляху до миру. Але ми не побачили жодного прогресу», — наголосив він.

За його словами, Трампа турбує, що спершу він проводить «чудові телефонні розмови», під час яких усі ніби погоджуються з необхідністю завершення війни. А потім у новинах він бачить атаки по містах, зокрема й тих, що далеко від лінії фронту.

«Тож у певний момент йому доведеться ухвалити рішення — наскільки ще продовжувати намагання домовитися про припинення вогню, якщо одна зі сторін у цьому не зацікавлена», — додав він.

Рубіо назвав кілька варіантів дій Трампа. Серед них: вторинні санкції на продаж нафти і секторальні санкції проти банківської системи.

«Найкращий шлях уперед — це припинити стрілянину й почати переговори. Однак наразі, принаймні з нашого погляду, ми не бачимо щирого бажання російської сторони досягти цієї мети. Ми й надалі будемо готові брати участь у чомусь подібному, якщо з’явиться така можливість. Але очевидно, що президент не збирається чекати вічно», — підсумував він.

@babel

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу