·1 хв читання · 85 слів·👁 43.1K↗ 71💬 51
🇪🇺🇺🇸 Глава Єврокомісії зателефонувала Трампу після атаки РФ по Києву.
Урсула фон дер Ляєн написала, що спершу говорила з Володимиром Зеленським, а потім з Трампом.
Очільниця Єврокомісії не розповіла деталей розмови з президентом США та його реакцію на російські удари по столиці України, через які загинуло щонайменше 18 людей.
Вона лише написала, що Путін має сісти за стіл переговорів. А Європа, за її словами, виконає свою роль у справедливому та тривалому мирі для України з надійними гарантіями безпеки, які перетворять країну на «сталевого дикобраза».
@babel

