·1 хв читання · 126 слів·👁 40.9K↗ 112💬 57
Трамп путін підвів вбиває багатьох але втрачає ще більше каже трамп
Репортер: Пане Президенте, ви кажете, що президент Путін вас підвів. Невже переговори зайшли в глухий кут? І які ваші наступні кроки, щоб припинити цю війну?
Трамп:
💬 Що ж, він мене підвів. Тобто, він вбиває багатьох, але втрачає ще більше. Чесно кажучи, росіяни гинуть частіше за українців. Але так, він мене підвів. Не люблю бачити смерть. Знаєте, це не зачіпає США. Хіба що світова війна почнеться через це.
Цього б не сталося, якби я був президентом. Якби я був президентом, цього б не сталося. І чотири роки цього не було. Більшість згодна — цього не було і близько.
Я говорив з Путіним про Україну. Вона була зіницею його ока. Я казав це багато разів. Так і було. Але він би не зробив цього, якби поважав США.

