Я знаю, що ви чекаєте 😎
У вересні-листопаді зенітними ракетними військами ПС ЗСУ знищено до 100 ворожих КАБів, — Генштаб
Ну що ж, для тих хто уважно слідкував за руками, наступне не буде якимось сюрпризом. Колись ми починали з артилерійського Оз, з мегапотужної ЗУ-23-2, потім спробували Gepardа та Cheetahа (до речі один із них трішки краще справляється, але ттх гармати маловато по дальності і часу реакції). Скайнекс пробували, може, але дорого і небезпечно тому недоцільно.
Наступним кроком стали музиканти, котрі направляли бомби на сусідні від наших позицій поля, проте в кіл зоні FPV інструменти довго не живуть.
Найбільш ефективним стало використання ракетного озброєння, але, на жаль, ціна його, як ми не старались - досі перевищує ціну КАБів.
Перша і найбільш ефективна ракетна установка була розроблена спільно із країною котра відповідає за обіцянки. Нині є комплекс, котрий може відпрацювати 8/10 бомб але там така ціна, що дешевше збити носій.
Були намагання навіть авіацією працювати, але пітухи нас відганяють, занадто близько до лбз, тоді як у них постійно висить 2-3 шляпи котрі і відпрацьовують наші бомби і прикривають один одного.
Загалом ми рухаємся хоч і зі швидкістю равлика, але у нас є напрацювання і досвід, залишилось лише найти гроші 🫰🏻
