Азов відбив штурм окупантів у напрямку добропілля
⚡️Силами 1-го корпусу НГУ «Азов», приданих та суміжних підрозділів було відбито черговий механізований штурм окупаційних військ у напрямку Добропілля.
Противник розпочав рух з вихідних позицій у напрямку смуги оборони 1-го корпусу НГУ «Азов» зранку 22 грудня. На штурм вирушили кілька механізованих колон, у складі яких були танки, БМП та БТР.
Проти сил противника використовувався широкий спектр озброєння: ударні дрони, ствольна артилерія, РСЗВ, стрілецька зброя. Інженерні підрозділи зробили суттєвий внесок у знищення колон противника, використавши мінно-вибухові загородження.
Результатом відбиття механізованого штурму Силами оборони стало знищення 6 танків, 9 БМП, 5 БТР і 1 БРЕМ. Фінальною хвилею ворожої атаки був штурм із застосуванням квадроциклів. З 11 одиниць мототехніки вдалося знищити 10.
Дякуємо всім підрозділам за внесок у відбиття масованої атаки противника — передусім воїнам окремого загону спеціального призначення НГУ «Lasar’s Group» та Сил безпілотних систем.
