TGArchive
·1 хв читання · 84 слова·👁 42.0K74💬 26
Репост з:@in_factum@shrikenews

Трамп: Зустріч з президентом Зеленським була хорошою. Побачимо, що з цього вийде. Багато людей гине.

Q: Яке послання буде для президента Путіна?

Трамп: Війна має закінчитися. Ось і все. .. Багато людей загинуло. Минулого місяця загинуло 30 000 людей, 30 000 — переважно солдати. І це справді війна, яка має закінчитися.

Трамп [про Раду миру]: Ми це не обговорювали.

Трамп [про зустріч з росіянами завтра]: Ми зустрінемося з президентом Путіним. У мене була дуже хороша зустріч із президентом Зеленським. Усі хочуть, щоб війна закінчилася.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу