TGArchive
·1 хв читання · 104 слова·👁 44.8K238💬 67

🇭🇺 Віктор Орбан заявив, що силою змусить Україну відновити транзит нафти трубопроводом "Дружба".

За його словами, в Угорщини є політичні і фінансові інструменти, щоб змусити Україну відновити транзит нафти.

"Ми переможемо. І ми переможемо силою. У нас є політичні і фінансові інструменти, і з їхньою допомогою ми змусимо їх безумовно і якомога швидше відновити роботу нафтопроводу "Дружба", – заявив Орбан.

"Хочу дати чітко зрозуміти, тут ми переможемо, і ми переможемо силою. Тут не буде компромісів. Ми завдамо їм поразки. Ми проб’ємо нафтову блокаду, ми примусимо українців відновити постачання не через бізнес, не через угоду, не через компроміс, але через силу", – наголосив угорський прем’єр.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу