TGArchive
·1 хв читання · 57 слів·👁 107.9K418

Російські окупанти взяли у полон та утримують в неволі лікаря та священників, що прямували до остров…

Російські окупанти взяли у полон та утримують в неволі лікаря та священників, що прямували до острова Зміїний із гуманітарною місією.

Це черговий воєнний злочин цих мразот. Треба бути останньою паскудою, щоб брати в заручники медиків та духівників. Але вони це роблять. І ще й хизуються цим, викладаючи відео. Тому що росіянин сьогодні це і є остання паскуда.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу