TGArchive
·1 хв читання · 45 слів·👁 251.0K2.7K

Допис офіцера 93 бригади, яка нині боронить Бахмут.

Про прояви лютої совковщини у нашій армії, дефіцит боєприпасів та незнищені російські цілі.

НЕ ТРЕБА РАЗГЛЯДАТИ ЦЕЙ ПОСТ ЯК ЗАКЛИК ДО
ВИВОДУ ПІДРОЗДІЛІВ З БАХМУТА!!!
МИ ВИКОНАЄМО СВІЙ ОБОВʼЯЗОК ДО КІНЦЯ, ЯКИМ БИ ВІН НЕ БУВ! (с)

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу