TGArchive
·1 хв читання · 70 слів·👁 260.3K247

Три португальські танки Leopard 2А6 вже в Україні, — міноборони країни.

Раніше мали прибути щонайменше 14 Leopard 2 від Польщі, 18 від Німеччини. Щось я ще міг забути🙃

Також очікуємо найближчим часом на передачу Україні перших щонайменше двох десятків танків Leopard 1.
Ну і Challenger 2 ви вже бачили. За різними заявами, у нас їх має бути або 14, або 28.

Відкритим питанням лишаються танки Abrams. США обіцяли прискорити поставку.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу