TGArchive
·1 хв читання · 68 слів·👁 278.0K286

На цьому фото одна з багатьох партій дронів, які закупили і вже почали застосовувати росіяни.

Ворог вчиться, і ми повинні протидіяти йому ще більше.
Треба знищувати російські розрахунки FPV.
Як і усіх російських окупантів.

Тому ми і збираємо на нову партію дронів для нашого війська.
І будемо збирати ще та ще.

Маємо вже 7.2 млн грн із 8.2 потрібних на партію з 500 FPV💥
Наших дронів треба більше.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу