·1 хв читання · 101 слово·👁 307.4K↗ 2.7K
Учора ворог опублікував відео ракетного удару ракетою Іскандер-М із касетною БЧ по полігону на Харківщині.
Під час удару на полігоні перебував особовий склад та транспорт, яким його доставляли.
І знову нехтування заходами безпеки.
Місце удару розташоване за 40 км від кордону, у районі, де постійно працюють російські розвідувальні БПЛА.
Запобігти трагедії можна було б використанням дрон-детекторів, проте ГШ досі не знає, чи вони нам потрібні.
Так само після трагедії із 128 ОГШБр можна було б запамʼятати, що проводити подібні заходи за 20-50 (а вже насправді і більше) кілометрів від ворога – вкрай погана ідея.
Але все як завжди.
Нічого не змінюється.

