STERNENKO
🫶🏻Фонд @sternenkofund
❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні.
Російська мова у коментах заборонена.
Пости за 28 Кві 2023
44 публікацій
У світі не вистачить зброї, аби вмістити усю лють за злочини росіян.
Зичу росіянам побільше повторень Єйска. Знаю, що у них будуть ще і інші великі проблеми на їхній території. Війна не омине виродків.
Зібрано 16.5 млн грн із 19.25 млн на 15 укомплектованих бортів ударних БПЛА!

На додаткові пташки я додаю ще 15 к грн
+ 1 000 000 грн задонатив щойно анонімний благодійник на збір на ударні дрони для демілітаризації у БНР! Ми перевищили задану ціль у 15.4 млн грн, і сума становить зараз 16 млн грн. Тому ми можемо дозібрати на ще 3 борти…

росія має бути знищена. росіяни мають повільно вмирати у пекельних муках.
Пішли відбої тривог
23 загиблих в Умані. Із них 4 дітей.
Поки триває наш збір на демілітаризацію БНР, ловіть топовий відос про те, як працюють ваші донати на FPV. Дрончик вбив кацапа🥰 А його товаріщі й не переживають.
Тривога у Києві та у більшості областей.
❗️Висока загроза ракетних ударів з російської стратегічної авіації. Перейдіть до укриття, якщо у вас оголошено тривогу!
Вже є 11.8 млн грн із потрібних 15.4 на 12 комплексів ударних БПЛА для доставки демократії до БНР. Скоро буде уся потрібна сума. Але маю до вас пропозицію закупити більше БПЛА😉

Щось пішло не так
19 загиблих в Умані. У тому числі троє дітей.

Немає слів
Є половина від суми збору! 7.7 млн грн із 15.4 потрібних! БНР відчує на собі ваші донати😉
У Брянській республіці теж добре. Шкода, без загиблих

Ну так теж непогано
Мільйонне підтвердження того, що росія — країна-гній, як і істоти, що її населяють. Так стадо відреагувало у коментарях на відео потерпілої дівчини з Умані після сьогоднішнього обстрілу рф. Відомо вже про 16 загиблих вна…

Ще по збору на демілітаризацію БНР. Будь-який донат важливий. Маленьких не буває. Також варто поширити збір. Ось у інстаграмі. А ось збір у твіттері. Кожне поширення допомагає зібрати кошти на ударні дрони. Якщо зберемо…
👀
Випуск про сьогоднішню ракетну атаку та польоти невідомих добрих безпілотників на так звану росію.

:)))))) Скажу так. Деякі ваші донати вже давно працюють у найнеочікуваніших місцях.
За першу годину на ударні дрони для доставки щастя у БНР ми зібрали вже третину потрібної суми — 5.1 млн грн із 15.4. Якщо темпи збору будуть і далі високими, зможемо зібрати і більше, та закупити додаткові БПЛА.

В Умані вже пʼятнадцять загиблих. З них двоє десятирічних дітей. Твіт англійською.

Бєлгород, спиш?

Маємо вже перші 3 мільйони гривень із мінімально потрібних 15.4 млн на дрони для демілітаризації БНР! Дуже гарний темп збору, важливо не збавляти оберти. Додатково запускаю розіграш оцих топових кружечок😉 У випадковому…
Окремо прошу зараз максимально поширювати цей збір. Сума досить велика, але і результат буде відчутний. У БНР😏

Перший мільйон за 6 хвилин! І ще + 50 000 грн з моїх коштів, що я заробив на ютубі. Не зупиняйтесь!