STERNENKO
🫶🏻Фонд @sternenkofund
❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні.
Російська мова у коментах заборонена.
Пости за 3 Тра 2023
53 публікаційВибухи у Києві. Раніше було оголошено тривогу. UPD: попередньо, робота ППО

«Депутат госдуми» Журавльов запропонував створити бойову ескадрилью орлів-перехоплювачів БПЛА для захисту Москви. Це не жарт.
У Твєрской області виявили заміновані опори ЛЕП

Херсон та область. Тотальне пекло. Цинічне вбивство росіянами мирних людей у будівельному гіпермаркеті та на залізничному вокзалі. Ще удари по інших громадських місцях. Загалом відомо про щонайменше 21 вбитих наших мирни…
США оголосили про новий пакет збройної допомоги для України на 300 млн доларів: - боєприпаси для HIMARS - 155-мм гаубиці - мінометні та артилерійські снаряди - некеровані штурмові авіаракети Hydra-70 та інше

Окупанту інтєрєсно

Неосяжний масштаб історичної події
Привіт Друзі!!! Хочемо одразу сказати що по кремлю то нажаль не ми( Але наш дрон-камікадзе сьогодні залетів в бліндаж набитий русньою, зробивши з нього велику вигрібну яму🚁💣🔥 108 ОГШБ завжди на висоті!!! #рись #108огш…

Бруднодупі повідомляють, що у БНР невідомий дрон-камікадзе атакував водонапірну башту
Над Москвою знов щось літає
СТРІМ!

От і договорілісь

О, рятівники воєнних злочинців та російські «опозиціонери» побігли вже розганяти ІПСО. І деякі наші медіа це розносять. Нагадаю, веде цю сторінку росіянин Осєчькін. Він відомий евакуаціями до Норвегії вагнерівця Мєдвєдєв…
У Херсоні та області за сьогодні вже 16 загиблих.
🐵путін сьогодні
Зʼявилось відео удару невідомого доброго безпілотника по нафтобазі у Тамані
Може стрім після 19:30?
Пройдіть в укриття. Бережіть себе.

Тривога у половині областей. Активність російського Ту-22М3
Ще одне відео удару невідомого доброго безпілотника по Кремлю
У відповідь на атаку на Кремль ми рознесемо Бєлгород, ФАБи вже чіпляють на літаки, — Пєсков.
Ще ні, лиса залупа. Рано стартанув
Ето началось (с) прігожин
Та насправді це не ми. Це Прігожин воює з Шойгу, у них там гражданская война.
Та випадково
Не варто лазити там більше. Розірве
Не забувайте, що у «росії» немає своїх територій. І кордонів нема.
1) по Кремлю так не били ще ніколи 2) влада так званої росії хотіла це замовчати до останнього. Підтвердили тільки після появи відео 3) ядерки у відповідь не буде 4) у відповідь росіяни пососуть. І на полі бою теж Як там…
😍Є відео удару по Кремлю

Ми усе передбачили. Але найцікавіше ще попереду.