TGArchive
·1 хв читання · 85 слів·👁 1.5K7

"Це до якої низості потрібно опуститися щоб ти даже не отримував те що ти заробив. Щоб отака помста була.

І я не знаю як це виглядає з точки зору моралі давати такі команди щоб позбавляти. Проживаючи тут щоб ти не міг і не мав змоги тут жити і десь у когось ходив просив можливо в позику гроші".

Це колишній голова Конституційного суду у центрі Відня жаліється на скасоване пожиттєве утримання.

Авжеж, у Відні ми не могли не знайти Тупицького, який вже півроку живе у Австрії.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу