Два Биткоина@two_btc · 10.2K підписниківОригінал в Telegram5 грудня 2017 р., 12:04·1 хв читання · 17 слів·👁 3.7KТрэш-новостями поделился лично Дед Мороз: "Что только про меня не говорят. У меня своя валюта в шишках."https://2bitcoins.ru/ded-moroz-iz-velikogo-ustjuga-ne-protiv-bitkoina-no-za-shishki/Копіювати посиланняПоділитисьВідкрити в Telegram