TGArchive
·1 хв читання · 67 слів·👁 4.4K77💬 25
Репост з:@operativnozsu@tysknip

‼️4 травня близько 20 години у Київської області, під час планового польоту, втратив керування БпЛА Bayraktar TB2.

Оскільки неконтрольоване перебування БпЛА у небі столиці могло привести до небажаних наслідків, було прийнято рішення про застосування розрахунків мобільних вогневих груп.

Ціль – знищено!
Шкода, але це техніка, і такі випадки трапляються.

Імовірно йдеться про технічну несправність, причини встановлюються.

Внаслідок бойової роботи та падіння уламків БпЛА жертв та постраждалих немає.

https://t.me/operativnoZSU

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу