TGArchive
·1 хв читання · 81 слово·👁 3.5K41

На скільки відсотків українці почувають себе в безпеці в різних областях

На скільки відсотків українці почувають себе в безпеці, ідучи сам/сама додому після настання темряви в різних областях України

У повній безпеці відчувають себе жителі Хмельницького, а найстрашніше живеться в Запоріжжі.
Про це свідчать дані опитування соціологічної групи “Рейтинг“.
Це щорічне опитування дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.
А в Києві себе почувають лише 23% жителів. Київ займає 5-те місце з кінця рейтингу, тоді як Одеса лише на дві сходинки вище – 7-ма з кінця.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу