TGArchive
·3 хв читання · 596 слів·👁 1251

#дискасс Тут є ідея для роздумів.

#дискасс
Тут є ідея для роздумів.

Так як ми тепер щасливі європейці і маємо безвіз (майже), то у всіх постає питання про окуповані території.

Чому якісь крисюки лишень народившись в цій країні, а потім ще й зрадивши можуть мати такі ж права на подорожі по країнам Європи як і адекватні громадяни та патріоти нашої Неньки ?

Тому я вважаю, що наш найсвятіший Гетьман Петро Олексійович і Верховна Рада має вирішувати проблему на найвищому рівні, а саме:
прийняти законопроект під назвою "Про обмеження виїзду з країни для жителів з пропискою на окупованих територій (Крим, орділо) в цілях національної безпеки".

Що саме я маю на увазі і які плюси це дає:

1. Фактор безпеки і обламування самовдоволення:

Обмеження виїзду для всіляких крисюків і сепаратистів з території нашої країни є не лише привідом для того щоб обісцяти їх щасливі обличчя котрі вже почувають себе десь на шопінгу в Парижі/Мілані, або на пляжах Греції і таке інше, а ще й виявлення різних "консерв" та сепаро-терористів котрі хочуть з'їбатися від правосуддя.

Яким чином буде встановлюватися таке обмеження ?

Для того щоб виїхати за кордон потрібно отримати біометричний паспорт.
Маєш прописку в Криму або "орділо" ? Тобі можуть видати "біометрику", але ти потенційно небезпечний і маєш добровільно піти в каземати СБУ і відповідати на питання "Чий Крим ?", "Чи голосували ви на референдумі ?", "Чи брали ви участь в бойових діях на боці сепаратистів ?", "Чи маєте ви щось проти цілісності нашої країни ?" і таке інше.

На "азабочєнность" євпропейців можна легко відповісти: "Ви шо, єбануті ? Ви знаєте скільки там агентів фсб ? Ви розумієте скільки там людей котрі мають досвід бойових дій ? Та вони міну десь в метро закладуть і "труна-труна-цвинтар", то піздєць, ви це розумієте ? Шарите що таке "національна безпека", га ?.

2. Фактор економіки:

Звичайно, буде корупція. Звичайно, "біометрику" будуть продавати тишком-нишком, або ще гірше, прописувати усіляких довбойобів у себе вдома щоб вони отримували той паспорт, а потім виписувати.

Але за яку валюту це будуть робити ? За долари або рублі. Те що в Криму основною валютою зараз є рублі - зрозуміло, як і ні для кого не секрет що в донбасі також зарплати/пенсії платяться в рублях.

Це важливо, тому що обмін рублів на долар/гривню буде спричиняти як додатковий тиск на рубль, так і зміцнювати той самий долар, або ту саму гривню. Навіть десятими від одного відсотка не можна нехтувати.

Прописувати довбойобів "за просто так"/"по дружбі" не буде робити майже ніхто, а отже, такий привілей будуть продавати (що не новина) за гроші (вау, дуже раптово, так ?).

Це не лише додаткові гроші в нашу економіку, але і вимивання грошей з російської. Особливо важливо - вимивання грошової маси з орділо і всякі раптові втечі "камандиров апалчєнія с зарплатай всєй роти".
Як нам відомо, гроші - це кров економіки. Чим через більшу кількість рук вони пройдуть - тим більше користувачів грошей зможуть придбати собі товарів/послуг на певну суму, а продавці отримають додаткові дивіденди. А додаткове вимивання грошей буде швидше робити орділо дірою як Північна Корея або буде заставляти рашку вливати туде ще більше грошей.

3. Фактор політики:

Ну тут все просто - громадяни Неньки щасливі що обісцяли їбала сепараторам, ми черговий раз робимо собі рекламу як "Щит Європи" від довбойобів, крики про "вон у єтіх хахлов безвіз уже за 3 года, а расея нам только в глаза ссіт і митинги разгоняет, при хохлах біла луче" чутно все частіше.

Ну і конкретний такий підйоб в сторону зовншньої політики, де "свєрхдержава" може лише оточувати себе "анклавами" і "сірими зонами", а при Україні можеш відчувати себе людиною.

Сподіваюсь що мій пост пройде редакцію, тому оцінюємо можливість законопроекту такого роду в коментарях.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу