·1 хв читання · 102 слова·👁 92
Крим. Це слово схоже вже лайка, ну хай так. В мене є для наступа важливе питання, бо я шукаю свій шлях.
Нажаль я не маю свого житла у Криму, тільки квартира родичів. Доречі ті самі родичі за Росію. Класично блять. Хочу чухнути жити у Київ, але воно не так просто. Прописка у Криму нікому там не подобається. Роботодавцям та володарям квартир. Крім того полюбляю Крим, тут народився, закоханий у природу регіону.
23 роки, хлопець.
Отож запитання. Шоб ви зробили у моєму становищі?
Анон. #вопросы_наступу


