TGArchive
·1 хв читання · 32 слова·👁 1.0K

Починай свій ранок із Коболєвим.

Дякуємо за іще один день без Юліних газових ""контрактів""!

Стокгольмський арбітраж дав посмоктати "Газпрому", відмінивши умови "бери або плати" за газовим контрактом, підписаним Юлією Тимошенко

#peremoga_news #НаступІнформБюро

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу