TGArchive
·1 хв читання · 140 слів·👁 1.0K1

Сьогодні все прогресивне людство відзначає великий день.

За три роки боротьби ми здобули багато перемог. Наші меми звучать із вуст міністрів та депутатів. Наші епатажні заходи підривають пердаки російським центральним ЗМІ. Наші інтернет-бійці оперативно реагують на новітні мережеві тренди і нищать ольгінських тролів своєю ерудицією та сатирою.
Але найголовніше - це те, що Наступ дійсно став великою (хоча і не завжди дружною) сім'єю. Ми згуртували навколо себе майбутнє України - освічених, політично грамотних молодих людей, здатних до критичного мислення та зневажаючих популізм, песимізм, ура-патріотизм та інші розраховані на плебс політичні ґасла. Саме ми у майбутньому і вирішуватимемо долю держави.

А сьогодні ми просто піднімемо чарку рево за наш ювілей. За світле майбутнє, розвиток нашого колективу і перемогу. Нам - три рочки. Слава Наступу!

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу