TGArchive
·1 хв читання · 132 слова·👁 790

Вибачте, але фізично боляче мовчати.

Пам'ятаю, як всі рвались від "мовних чиновників" і так далі. Мовляв, чого я це зі своїх податків (податків своєї мамки, в якої ти сидиш на шиї) оплачувати роботу непотрібних чиновників? Так от — нам потрібні не мовні чиновники, а мовні зондеркоманди з вогнеметами та канонічними панцерхундами з Wolfenstein. Бо це піздець.

Магазин, Київ. Реклама "мікрокредитування" (уже красиво). Фраза "Більш високі проценти". Адміна пройняв холодний піт, але ще можна терпіти. Але на виході з магазину стояла скринька для анкет на оформлення дисконтної карти. І написані на ній фрази "Більш вигідні покупки" і "Більш проста реєстрація" заставили вашого скромного слугу відчути праведний гнів в п'ятій точці і написати цей пост.

Тож давайте #дискасс
Що робити з повальною безграмотністю? Як терпіти в столиці Рейху таке воїстину дурне незнання власної мови?

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу